Obsługa prawna przy kupowaniu/sprzedawaniu nieruchomości

Wróć do listy stron


Każdą transakcję, niezależnie od jej wartości, prowadzimy według identycznych wymogów jakościowych, dbając o interesy obu stron transakcji. Na bieżąco informujemy Klientów o przebiegu transakcji. W rzadkich przypadkach, gdy pojawiają się jakiekolwiek wątpliwości - staramy się szybko wyjaśniać sytuację i szukać satysfakcjonujących rozwiązań. Wychodzimy z założenia, że sposób, w jaki współpracujemy z Klientami jest głównym czynnikiem, który wpływa na wysoką i docenianą jakość naszych usług.
Pracujemy według starannie wypracowanych procedur, których obecna forma wynika z wielu lat doświadczenia. Są one analizowane i modyfikowane do ciągle zmieniających się potrzeb naszych Klientów oraz warunków prawnych na rynku. 

Usługa nasza skierowana jest do osób, które chcą powierzyć przeprowadzenie transakcji profesjonalnemu doradcy, który bezpiecznie przeprowadzi ich przez cały proces transakcji oraz przygotuje i zweryfikuje niezbędne dokumenty. Transakcjami tego typu, zajmują się najlepsi doradcy w naszej firmie, posiadający wieloletnią praktykę i doświadczenie, posiadający licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami oraz ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej.

W ramach niniejszej usługi, wykonamy dla Państwa między innymi poniższe czynności:

W ramach tej usługi otrzymują również Państwo nadzór osobistego analityka kredytowego, który zweryfikuje Państwa zdolność kredytową oraz sprawdzi w ponad 25 bankach i przedstawi najlepszą ofertę kredytową na zakup nieruchomości. Tylko bogata wiedza o mechanizmach rynku nieruchomości oraz aspektach prawnych realizacji transakcji pozwoli w sposób bezpieczny przeprowadzić transakcję kupna/sprzedaży nieruchomości.

Koszty związane z usługą wynoszą 3 000 zł

Jeżeli są Państwo zainteresowani usługą, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego. Doradca firmy skontaktuję się z Państwem i przedstawi warunki współpracy.

Back to top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Rozumiem